Adományozás

MIRE ELÉG?

2000 Ft

Egy gyermekotthonban élő gyerek napi étkezését biztosítjuk belőle a táborokban.

A gyerekeknek segítő pszichológus egy órás tanácsadásának költségét fedezi.

10 000 Ft

Outdoor túrafelszerelést tudunk venni belőle egy gyermekotthonban élő gyereknek, aki részt vesz az expedíciós élménytáborunkban.

20 000 Ft

Vásárolunk belőle még egy törpekecskét, aki nagy segítségünk, amikor a gyerekeknél a türelmet, a bizalmat és feltétel nélküli elfogadást fejlesztjük paloznaki táboraink alkalmával.

50 000 Ft

Egy teljes trimeszter kreatív alapanyagait biztosítani tudjuk belőle a Létra Klubban.

100 000 Ft

Szexuáledukációs workshopot szervezünk belőle egy gyermekotthon kamaszai számára.

500 000 Ft

Krízis alapunk most pont ennyit szeretne összegyűjteni, hogy kifizethessük belőle egyik pártfogoltunk éves lakhatásának a díját, aki speciális utógondozásra szorul.

1 000 000 Ft

Kifizetnénk belőle annak a kisbusznak az éves díját, ami a Létra klub foglalkozásaira szállítja a gyerekotthonban élő Világszép gyerekeket.

5 000 000 Ft

Megvennék belőle a kisbuszt, amivel a gyermekotthonban élő gyerekeket szállíthatnánk programjainkra.