Miért vagyunk

Magyarországon körülbelül 23000 gyerek él gyermekvédelmi gondoskodásban, és számuk egyre nő. A családjukból kiemelt, traumatizált gyerekek alapvető hátránnyal indulnak az életben. Alapítványunkat nyolc évvel ezelőtt ÉRTÜK hoztuk létre.

Missziónk

A gyermekvédelemben felnövekvő gyerekek a rendszer sajátosságai miatt kevés folyamatos, egyéni figyelemben részesülnek. Célunk, hogy nálunk mindenki megtapasztalhassa az elfogadó szeretetet, az egyénre szabott figyelmet, és azt, hogy neki is szép és lehetőségekkel teli a világ.

Önkénteseink

58 mesemondó és 13 mentor önkéntesünk rendszeresen tölt minőségi időt gyermekotthonban élő gyerekekkel

Kuratóriumunk

Az Alapítvány kuratóriumának és felügyelő bizottságának tagjai az alapítvány elkötelezett támogatói. Mindannyian figyelemmel kísérik és támogatják az Alapítványban folyó munkát. Munkájukat ezúton is köszönjük!

Az Alapítvány
kuratóriumának tagjai