Vállalati önkéntesség

Jelenleg a következő folyamatok kapcsán volna hasznos számunkra vállalati csapatok, munkavállalók segítsége:

Egyéni lehetőségek:
- mentorálás
- szakmai mentorálás (felvételi/egyéb felkészítés)
- nyelvtanulás támogatása (angol beszélgetés, korrepetálás)
- workshopok és tanácsadás a Létra Klubban, amely az önálló életre való felkészülésben segíthet gyermekvédelmi gondoskodásban élő támogatottjainknak (pl. alapvető pénzügyi, IT, jogi ismeretek)

Csoportos önkéntesség:
- Szezonális munkák paloznaki Meseközpontunkban (pl. kertészeti vagy kisebb konstrukciós munkák)

Az aktuális, vállalati önkéntes lehetőségekkel kapcsolatban a kertesz.noemi@vilagszepalapitvany.hu email címen örömmel adunk részletes, friss információt.