Paloznaki
Meseközpont

Nyári táboraink helyszíne, ahol minden gyerek megélheti a nyugalmat, biztonságot, elfogadó szeretetet és egyéni figyelmet, miközben életkorának megfelelő, készségfejlesztő programokkal töltheti az időt, és életre szóló élményt kap

LÉTRA
KLUB

A Létra Klub inkluzív közösségi tér. Színes, elfogadó, nyitott és egyben biztonságos hely, ahol mindenki megtalálja azt a programot, élményt, kihívást, amin keresztül megtapasztalhatja, hogy a világ szép és lehetőségekkel teli.

PENDULA
ÓVODA

Nyitott, befogadó, kreatív műhely, ahol mindenki a saját ritmusában, a saját útját járva lehet közösségünk része.
A Pendula Óvodában az Alapítvány 9, gyermekvédelmi gondoskodásban élő gyerek óvodai nevelését támogatja kiscsoporttól egészen az óvodáskor végéig.