Marton Krisztina

Alapítvány vezető

Háromgyerekes édesanya vagyok, a Corvinus Egyetemen végeztem közgazdászként. Munkatapasztalatom nagyon színes, pályám elején a pénzügyi szektorban dolgoztam, majd egy energetikai cég gazdasági vezetőjeként, később pedig üzletfejlesztési tanácsadóként tevékenykedem. Szervezetfejlesztőként rosszul működő vállalatokból igyekeztem jól működő vállalatokat faragni; sok nagy cég stratégiájának, üzleti terveinek, értékesítési szervezetének vagy működési hatékonyságának fejlesztése kötődik hozzám.

Jelenleg a legfontosabb célom, hogy a Világszép Alapítvány szakmai tevékenységéhez a lehető legbiztosabb alapot biztosítsam. Feladatom az Alapítvány teljes körű adminisztrációjának megszervezése, a pénzügyi tervezés és kontrolling, fejlesztési projektjeink vezetése, illetve irányításomban zajlanak pályázataink, munkaügyeink, és működnek létesítményeink.