Dolgozz velünk!
Jelentkezz fundraising csapatunkba!

Fundraising vezető

Adományszervezési vezetőként fő feladatod lesz az alapítvány működéséhez szükséges anyagi források előteremtése, az adományszervezési csoport munkájának vezetése, valamint az alapítvány vezetőségével közösen a stratégiai és üzleti terv implementálása.

• A Világszép Alapítvány adományszervezési stratégiájának kialakítása a piaci, társadalmi és szervezeti igények és változások tükrében.
  •
  • A bevételek és az adományszervezéshez kapcsolódó kiadások tervezése és nyomon követése.
  •
  • Az éves bevételi cél teljesítése és az adományszervezési stratégia megvalósítása.
  •
  • Új, fenntartható forráslehetőségek és módszerek felkutatása, vállalati kapcsolatok építése.
  •
  • Az egyéni támogatók és ezen belül is a rendszeres támogatók számának növelése.
  •
  • A Világszép Alapítvány donor menedzsmentjének működtetése.
  •
  • Az alapítvány támogatói felé az alapítvány képviselete, kapcsolattartás.
  •
  • Az alapítvány képviselete szakmai fórumokon és egyéb média-megjelenésekben, rendezvények, hírlevelek, programok, aukció szervezése.
  •
  • Részvétel a digitális marketing stratégia kialakításában és a hozzá kapcsolódó éves akcióterv kidolgozásában.
  •
  • Pályázatok írása, utókövetése.
  • Ingatlan-bérbeadás felügyelete.
  •
  • Az adományszervezési csoport operatív vezetése, fejlesztése és teljesítményértékelése.
  •
  • Támogatásokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenység törvényes és hatékony megszervezése.
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan kereskedelem vagy marketing területen)
  • 5+ év vezetői tapasztalat
  • Innovatív, agilis gondolkodásmód
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  •
  • Jó együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
  • Proaktivitás és pozitív munkaszemlélet
  • Mobilitás, flexibilitás, precizitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  •
  • Forrásgyűjtési vagy nagyvállalatnál szerzett tapasztalat értékesítési és/vagy marketing területen

Fundraising koordinátor

Fundraising koordinátoraink formabontó projektek, különleges forrásteremtő programok kidolgozásában és megvalósításában tehetik próbára képességeiket a következő területeken (a feladatok a csapat jelenlegi és új tagjai közötti megegyezés alapján kerülnek majd szétosztásra):

• Közösségi adománygyűjtési projektek előkészítése, kivitelezése
  •
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás vállalati adományozókkal
  •
  • Részvétel a kommunikációs feladatok ellátásában, a közösségi média felületek kezelésében, a tartalomgyártásban
  •
  • CRM / mikroadományozói adatbázis kialakítása, frissen tartása, adatbázison alapuló kampányok koordinálása
  •
  • Prezentációs és pályázati anyagok összeállítása
  •
  • Fundraising események szervezésében és lebonyolításában való segítségnyújtás
  •
  • Ingatlanok bérbeadásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • A Világszép webes adománybolt működtetése

• Alig várod, hogy a fenti feladatok közül legalább hárommal foglalkozz
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  •
  • Már van szakmai tapasztalatod a fenti feladatokhoz kapcsolódó területek valamelyikén (adományszervezés, projektmenedzsment, kommunikáció, ügyfélszolgálat, értékesítés)
  •
  • Ismerős közeg a számodra a civil szféra: már dolgoztál civil szervezetben, vagy van komoly elkötelezettséget jelentő önkéntes tapasztalatod
  •
  • Élvezed a pörgést, proaktív vagy, de van türelmed és kitartásod az alaposságot, precizitást igénylő feladatokhoz is
  •
  • Kitűnő projektvezetési, szervezési, priorizációs képességekkel rendelkezel
  •
  • Ugyanez igaz a kommunikációs, kapcsolatteremtő készségeidre is
  •
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol

Fundraising gyakornok

A Világszép Alapítvány most épülő adományszervezési csapatában olyan területeket segítve fejlődhetsz és tanulhatsz, mint a rendezvényszervezés, sales vagy a marketing és részt vehetsz a legkülönbözőbb forrásteremtési projektjeink kidolgozásában és megvalósításában.

A gyakorlat időtartama: ez a tanév (akár részben, akár egészben), de ha jól tudunk együttműködni, a hosszabb táv is elképzelhető. Munkaidő: heti 20 óra (vagy több, ha erre nyitott vagy), kötetlen, de kiszámítható munkarendben.

Ha kérdésed van, keresd bátran kollegánkat, Borsos Ritát a következő telefonszámon: +36703662978.

Várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat a borsos.rita@vilagszepalapitvany.hu e-mail címre. Jelentkezési határidő: 2022. november 20.